درباره ما

مجموعه ساعت آقاسی در سال 1287 بصورت رسمی شروع به فعالیت کرد و دارای بیش از یک قرن تجربه در زمینه ی ساعت میباشد و تا به امروز علاوه بر جمع آوری بیش از 6000 مدل ساعت اورجینال، توانسته هرآنچه شما نیاز دارید در مورد دنیای ساعت ها بدانید در اختیار شما قرار دهد.مجموعه ما به صورت حرفه ای در زمینه فروش آنلاین ساعت های اورجینال همراه با گارانتی بین المللی توانسته یکی از اولین سایت های مرجع در این زمینه باشد .

شما میتوانید هرآنچه نیاز دارید درباره محصولات بدانید داخل صفحه اطلاعات آن محصول مطالعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر به قسمت "ارسال پیام" مراجعه فرمایید، همچنین اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید به راحتی با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.با توجه به مشغله های امروزی و زمان کم برای خرید، ما توانسته ایم با سریع ترین مراحل پیگیری و ارسال به موقع و رایگان، خرید کردن را برای شما سریع، به صرفه و آسان کنیم.

از زمانی که فاکتور شما داخل سایت ساعت آقاسی ثبت میگردد، تمامی مراحل تایید فاکتور، زمان دقیق ارسال و قرار دادن کد رهگیری پستی برای عزیزانی که دیگر شهر ها هستند SMS میشود . تمامی محصولات قبل از ارسال از نظر ظاهری و کارکرد توسط کارشناسان چک شده و محصول شما بعد از تاییده سلامت، وکیوم میشود و در جعبه مخصوص همان برندی که خریداری کرده اید همراه با گارانتی قرار داده می شود.

ارتباط راحت با نمایندگی هر برند : با توجه به محصولات متنوعی که در بازار بصورت اورجینال و غیراورجینال وجود دارد و باعث حس تردید در شما میشود، برای آسودگی خاطر شما ویژگی ضمانت اصل بودن ساعت ها را با دسترسی راحت به نمایندگی واردکننده هر برند داخل ایران قرار داده ایم تا با برقراری ارتباط با آنها از قیمت مناسب (طبق تعرفه ی نمایندگی و اتحادیه) و اصل بودن ساعتتان اطمینان حاصل کنید.

در تمامی مراحل خرید همراه شما هستیم : ما حتی بعد از خرید هم در کنار شما هستیم تا اگر هر زمانی نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش محصولاتتان داشته اید(چه از ما خرید کرده‌اید یا از جای دیگر) با به صرفه ترین قیمت و راحت ترین روش این خدمات را در اختیار شما بگذاریم

صاحب امتیاز: امین آقاسی