فروش اقساطی ساعت

مجموعه ساعت آقاسی برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود با همکاری سامانه بای چک سیستمی را ارائه داده است که امکان خرید اقساطی را برای مشتریان فراهم می کند به گونه ای که مشتریان می توانند با بازپرداخت حداکثر 24 ماهه اقدام به خرید اقساطی نمایند و مشتری می تواند با پرداخت فقط 25 درصد از مبلغ کل ساعت در ابتدای خرید، سفارش خود را ثبت کند.

 

روند کار به گونه ای طراحی شده است که پس از انتخاب ساعت مورد نظر خود:

1-ابتدا از صفحه ثبت نام خرید اقساطی، فرم خرید اقساطی رابا دقت پر کنید و پس از تکمیل فرم منتظر نتیجه اعتبار سنجی باشید

2- پس از دریافت تاییدیه اعتبار سنجی ( می توانید از قسمت نتیجه اعتبار سنجی و با وارد کردن کد پیگیری از نتیجه اعتبار سنجی مطلع شوید)، ساعت مورد نظر خود را در سبد خرید قرار داده و گزینه خرید اقساطی را انتخاب و خرید خود را تکمیل کنید

3- درحین تکمیل مراحل خرید اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کرده و منتظر تماس کارشناس باشید. 

4-در نهایت پس از تکمیل فرایند خرید و تایید خرید شما، سفته ها یا چک های مورد نظر را با پیک یا پست پیشتاز به دفتر مرکزی یا شعب معتبر مجموعه آقاسی ارسال کنید.

5- درصورت عدم وجود هرگونه ایراد در چک یا سفته خرید شما تکمیل و ساعت خریداری شده به شما ارسال می گردد. (در صورت وجود مشکل در سفته ها یا چک های دریافتی خرید کنسل شده و چکها و سفته های دریافتی و مابقی مدارک دریافت شده به شما عودت داده می شوند)

 

 ثبت نام خرید اقساطی ساعت

 

 

 شرایط لازم برای خرید اقساطی با چک:

1- دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر (نیازی به دسته‌چک کارمندی و ضامن نیست و هر نوع چکی قابل قبول است) 
 
2- در صورتی که امکان ارائه چک به تعداد ماه‌‌های اقساط را ندارید،‌ می‌توانید در ازای هر دو یا سه قسط، یک چک ارائه دهید.
 
3- برای خرید با چک نیاز به ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نیست.
 
4- درصورتیکه با دسته‌ چک شخص دیگری قصد خرید اقساطی دارید، باید اطلاعات ایشان را در فرم مربوطه وارد نمایید.

5- قدمت حساب

6- کارکرد نسبی قابل قبول

7- نداشتن چک برگشتی درگیر در سیستم بانکی

 
 شرایط لازم برای خرید اقساطی با سفته:
 
1-معرفی ضامن دولتی با اراِئه گواهی کسر از حقوق و فیش حقوقی 
 
2- معرفی حساب دریافت حقوق

3-معرفی حساب پس انداز با گردش قابل قبول

4- داشتن معدل حساب قابل قبول و متناسب با مبلغ خرید

5- شغل و سابقه کاری موجه

6- ارائه سفته (مبلغ سفته قطعا باید معادل جمع اقساط شما باشد.)

 

نکات مهم در نوشتن چک ها و سفته ها:

1-در نوشتن چکها یا سفته ها دقت بسیار انجام دهید تا مدارک بدون قلم خوردگی و با خط خوش و خوانا صادر شود و از شلوغ کردن چک یا سفته و اضافه نمودن متن های بی مورد خودداری نمایید . همچنین در نوشتن چکها و سفته ها حتما از خودکار یا روان نویس آبی یا مشکی استفاده نمایید در غیر اینصورت استفاده از رنگهایی مانند قرمز ، صورتی ، سبز ، بنفش  و غیره، قابل قبول نمی باشد و چکها عودت میگردد. بهتر است پس از مشخص شدن مبلغ یک برگ به عنوان نمونه صادر نمایید و پس از رویت توسط کارشناسان ما بقیه چکها را صادر کنید تا چنانچه موردی وجود داشته باشد در تمام چکها  و یا سفته ها تکرار نشود و همچنین در نظر داشته باشید چنانچه قصد خرید با سفته را دارید ، مبلغ سفته قطعا باید معادل جمع اقساط شما باشد.  بدیهی است مدارک شلوغ و فاقد استاندارد نوشتاری روان و صحیح توسط شرکت بای چک عودت می شود.

 

2-کلیه چکها باید در وجه شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا صادر شود و به هیچ وجه نام فروشگاه در چک درج نشود ضمنا چکهای در وجه حامل پذیرفته نمی شود. مبلغ چک در قسمت حروفی حتما می بایست به ریال باشد. همچنین اگر چکی نیاز به پشت نویسی مبلغ داشته باشد باید به صورت ریال و در مورد تاریخ باید به صورت حروفی درج گردد.

 

3-صادر کننده چک یا سفته به هیچ وجه نباید در کنار امضاء خود یا در هیچ قسمت دیگری از چک به غیر از جای تعیین شده برای درج تاریخ ، تاریخ دیگری درج نماید . گاه مشتریان بر حسب عادت و یا هر دلیل دیگری در کنار امضاء خود تاریخ صدور چک را درج می نمایند که این از نظر شرکت باطل و قابل دریافت نمی باشد لذا به مشتری تذکر دهید که در جایی تاریخ صدور را درج ننماید و فقط در چک یا سفته تاریخ موعد وصول درج می گردد.

 

 

 ثبت نام خرید اقساطی ساعت

 

 

محاسبه اقساط:

برای راحتی کار شما مشتریان عزیز، محاسبه اقساط به صورت هوشمند طراحی شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. می توانید قبل از خرید از قسمت محاسبه گر اقساط ، مبلغ پیش پرداخت، مبلغ اقساط و کل مبلغ بازپرداخت (براساس مدت زمان بازپرداخت) را محاسبه کنید.

 

در نظر داشته باشید که پرداخت به موقع اقساط و وصول چکهای شما در سوابق خریدتان درج میگردد و در قبولی ثبت نام های آتی شما برای خریدهای اقساطی بعدی ، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.